Goldbrudherbs


Musiałam pojechać na Sri Lankę, aby zakwitła we mnie Ajurweda

Ajurweda, czyli medycyna indyjska fascynowała mnie od zawsze. Szeroki wachlarz zastosowań ajuwerdyjskich suplementów sprawiał, że ten temat z dnia na dzień, pochłaniał mnie coraz bardziej. Okazało się, że wystarczy kilka ziół, aby pozbyć się wielu dolegliwości, z którymi się zmagałam. Stres, życie na najwyższych obrotach, częste wyjazdy, brak czasu na odpoczynek – myślę, że wielu z nas marzy czasem o magicznej tabletce mocy. Ajurweda działa kompleksowo.

Pewnego dnia wszystko miało się zmienić – odwiedziłam Sri Lankę i chciałam spróbować tych leczniczych ziół. Niestety – lokalna społeczność nie ufa obcym, dlatego mój zapał szybko ostygł. Po powrocie do Polski dostałam wiadomość z propozycją współpracy. Umysł logistyka nie zastanawiał się długo i… czekałam na pierwszą dostawę suplementów z Indii..

Byłam podekscytowana i jednocześnie przerażona. Dziś wiem, że było warto. I tak jestem tutaj. Już dwa lata specjalnie dla Was sprowadzam indyjskie suplementy.

Same naturalne składniki, pochodzące z ekologicznych upraw. Bez laktozy i glutenu, produkty wegańskie z certyfikatem dobrej praktyki produkcyjnej.

Witaj w moim świecie!

Zachęcamy do polubienia naszej strony na facebooku. Więcej informacji znajdziesz także na naszym blogu ,a produkty są dostępne w sklepie.

 

Logowanie

Nie pamiętasz hasła?

Stworzyć konto?

Call Now Button