Ziołowe tabletki

W Goldbrudherbs przykładamy szczególną uwagę zarówno do procesu produkcji naszych preparatów, jak i wygody w ich codziennym stosowaniu. W naszej ofercie znajdziesz zioła ajurwedyjskie w formie tabletek do połknięcia. Nie wymagają specjalnego przygotowania, można je przyjmować razem z posiłkami – pod warunkiem, że pamiętasz również o dobrze zbilansowanej diecie.

Suplementy ziołowe z naszego sklepu powstają na bazie różnorodnych roślin, które są hodowane na certyfikowanych, indyjskich plantacjach ekologicznych. Znajdziesz tutaj między innymi produkty, w których składach znajduje się święta bazylia, nasiona kozieradki pospolitej, mieszanka Abhrak Basma, ashwaghanda – czyli żeń-szeń indyjski, chitrak czy mangostan.

Tabletki ziołowe Goldbrudherbs spełniają wszystkie europejskie normy ISO – od zbiorów i mielenia, przez proces produkcji, aż po pakowanie i przechowywanie. Nasze suplementy ajurwedyjskie powstają również z uwzględnieniem troski o planetę, dlatego są w pełni wegańskie i pakowane w sposób przyjazny środowisku.

Wyświetlanie 1–12 z 19 wyników

1 2

Logowanie

Nie pamiętasz hasła?

Stworzyć konto?

Call Now Button